790 636 200

pon-pt: 1200 - 17:00 pavlikdc@o2.pl
 

Z mojej strony serdecznie dziękuję za wykazanie się profesjonalizmem oraz kompetencją w realizacji projektu. Usługa wykonana w ekspresowym terminie, z należytą sumiennością. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu współpracy. Z przyjemnością rekomenduję jako godnego zaufania Partnera.

Lilia Zachoszcz

Pragnę gorąco podziękować, za stworzenie przepięknej oryginalnej strony internetowej oraz kilku projektów graficznych. Współpraca z Pavlikiem to przede wszystkim błyskawiczny kontakt, profesjonalne doradztwo oraz kreatywność, czyli wszystko to, co cechuje solidną markę. A efekt? Doskonały i za rozsądne pieniądze. Polecamy!

Agnieszka Anna Rola

Zamówiłem stronę, hosting, domenę oraz wizytówki. Świetny kontakt oraz widoczne zaangażowanie w realizację zamówienia! Już po 2 dniach otrzymałem w pełni zadowalające mnie projekty. Podczas współpracy rzucało się w oczy duże doświadczenie. Wielokrotnie służył mi fachową poradą. Wysoko cenię sobie współpracę i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Jego usługi.

Kamil Mokicki

Zdecydowanie polecam! Po zamówieniu pełnego pakietu: strony, skrzynki e-mail, logo, wizytówek, ulotek oraz wizualizacji realizacja odbyła się w ekspresowym tempie i z wielkim zaangażowaniem. Każdy detal dopracowany jest z niebywałą dokładnością, precyzją i dużą cierpliwością do klienta. Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, rzetelność, atrakcyjne ceny, a przede wszystkim oryginalne pomysły! Po 4 m-cach bez drogiego pozycjonowania strona jest na 4 pozycji w Google! Zapraszam na lauris.pl sami ocenicie, że naprawdę warto!

Karolina Butwina

Zamówiliśmy kompleksową opcję dla firmy zajmującej się reklamą, tłumaczeniami oraz consultingiem: projekt strony, 2 serwery oraz pocztę e-mail dla pracowników firmy. Szybko, tanio i dobrze z podejściem dla nowicjuszy.

Zespół Automotive-Support

Pełne zaskoczenie! Przebudowa wizytówki internetowej na pełną profesjonalizmu stronę www z włączeniem zdjęć tworzących doskonałą całość. Od podesłania materiałów trwała zaledwie 3 godziny! Wszelkie moje poprawki nanoszone były natychmiastowo! Po wpisaniu słów kluczowych w wyszukiwarce Google strona zajmuje 1 miejsce!

Artur Jaworski

Strona wykonana bardzo szybko (1 dzień)! Jest bardzo ładna i ma ruchome elementy uatrakcyjniające stronę a szablon allegro dostałem gratis!

Rafał Głuchowski

Współpraca z Pawłem od początku układała się dobrze. Dobry kontakt - jednym słowem dyspozycyjny wykonawca. Po przedstawieniu co chcemy uzyskać, fachowo doradził i przedstawił jakie dane będziemy musieli przygotować. Jeśli z naszej strony wszystko załatwimy sprawnie jak w moim przypadku, stronka była gotowa w 4 dni! Polecam jak najbardziej tego wykonawcę.

Andrzej Gomuła

Bardzo dobrze będę wspominać współpracę z Panem Pawłem. Stronka zostało zbudowana w zaskakująco szybkim tempie. Pełen profesjonalizm i fachowość.

Aneta Michalak

 
 

Zapraszamy

        do współpracy!

 
Mapa strony:

 ○  start / o nas
 ○  strony internetowe
 ○  projekty graficzne
 ○  opinie klientów
 ○  kontakt

Internet:
 ○  projektowanie stron www,
 ○  hosting stron internetowych,
  ○  poczta e-mail w domenie,
 ○  pozycjonowanie stron,
 ○  banery internetowe.
Poligrafia:
 ○  wizytówki, ulotki, banery,
 ○  gazetki, prospekty, ogłoszenia,
 ○  logotypy,
 ○  korekta starych fotografii,
 ○  reklama do TV i na telebim.
Naprawy (Windows / Android):
 ○  usunięcie wirusów,
 ○  odświeżenie / instalacja systemu,
 ○  instalacja programów biurowych,
 ○  odzyskiwanie danych,
 ○  kopia bezpieczeństwa.